O nas

Polecamy się na wesela!

Zapraszamy do współpracy wszystkie młode pary, które na swoich weselach oczekują nietuzinkowej i niezwykle energetycznej oprawy muzycznej. Podczas imprez dajemy z siebie wszystko, ponieważ kochamy grać i czerpiemy z tego ogromną przyjemność. Każdy z nas posiada wieloletnie doświadczenie weselne i koncertowe. Bardzo nam zależy na zadowoleniu młodej pary, jak i wszystkich gości , dlatego przykładamy ogromną wagę do doboru repertuaru, profesjonalizmu wykonania utworów, prowadzenia imprezy, oraz naszego wyglądu. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem muzycznym, nagłośnieniowym i oświetleniowym. Działamy na terenie całego kraju.

IMG_1547-1

Polecamy się na koncerty, bankiety i imprezy firmowe!

Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje, kluby i osoby prywatne, które na organizowanych przez siebie imprezach oczekują profesjonalnej oprawy muzycznej.
Nasze doświadczenie i prezentowany przez nas repertuar gwarantują dobrą zabawę. Robimy wszystko, żeby goście naszych zleceniodawców długo nie zapomnieli wspólnych imprez, dlatego przykładamy ogromną wagę do doboru repertuaru, profesjonalizmu wykonania utworów, prowadzenia imprezy, oraz naszego wyglądu. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem muzycznym, nagłośnieniowym i oświetleniowym. Jesteśmy legalną firmą i działamy na terenie całego kraju.